KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15539154
nr 1553 9154
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
"Pralinen och...", filmsnuttar. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 71x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:21:16
31/7 20:16:16
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd